Pramoniniai įrengimai

Metalo apdirbimo, karpymo, virinimo darbai yra svarbūs ne tik metalinių dekoracijų ar vartų, bet taip pat ir įvairių pramoninių įrenginių gamybai. Kuriame aukštos kokybės metalo įrenginius, tinkančius fabrikams. Savo darbe naudojame kokybiškus metalus, dažniausiai aliuminį ir grūdintą ar juodąjį plieną. Visa tai padeda išgauti nepaprastą tvirtumą ir įrenginių ilgaamžiškumą. Nepraleiskite progos išbandyti mūsų metalo gaminius.

Išskirtinė kokybė ir dizainas

UAB „VIDALSTA“ gamina skirtingo rūšių įvairias metalo konstrukcijas, pasižyminčias savo aukšta kokybe bei unikaliu dizainu. Pas mus galite užsisakyti ne tik pramoninių įrenginių fabrikams, bet taip pat ir įvairių metalinių tvorų ir tvorelių, stalų ir suoliukų, kėdžių, aukštos kokybės baldų, metalinių balkonų rėmų ir įvairiausių sodo dekoracijų. Apsilankykite pas mus ir išsirinkite norimus produktus. Iš metalo galime sukurti beveik viską!

Individualūs pasiūlymai

Galime dirbti pagal asmeninius užsakymus ir sukurti pramoninius įrenginius Jūsų fabrikui, ūkio reikmėms ar įmonei. Reikalinga aukštos kokybės, patikima ir moderni įranga? Praneškite mums apie tai ir mes kone kiekvieną Jūsų pageidavimą paversime realybe. Mūsų patyrę meistrai gali paruošti skirtingo dydžio ir metalo rūšių pramoninius įrenginius, kurie tiks būtent Jums!