Voljerai

Sodo voljerai – tai geriausias sprendimas Jūsų šunims ar kitiems augintiniams saugiai laikyti. Mūsų gaminami metaliniai voljerai yra paruošti iš aukščiausios kokybės medžiagų, jie dideli, erdvūs, išvaizdūs. Jūsų augintiniui užteks erdvės tam, kad jis jaustųsi patogiai ir saugiai. Peržvelkite mūsų teikiamus pasiūlymus ir išsirinkite Jums labiausiai priimtiną. Taip pat dirbame ir pagal individualius užsakymus, galime paruošti norimo dydžio voljerus.

Voljerų rūšys

Konstruojame voljerus iš skirtingų metalų, dažniausiai iš aliuminio, juodo ar nerūdijančio plieno. Gaminame skirtingo storio ir ilgio metalo strypus, esant poreikiui, galime papuošti juos išskirtiniu dizainu. Voljeras – iš pirmo žvilgsnio paprasta metalo konstrukcija, tačiau pasitelkus kūrybingą vaizduotę, kurią per daugelį darbo metų yra išsiugdę mūsų patyrę meistrai, galima išgauti originalias ir grakščias metalo formas. Voljerai – ne tik praktiška, bet ir gražu.

 

Pažangūs darbai

Mums visada rūpi kokybė, todėl savo darbuose naudojame tik modernius įrankius. UAB „VIDALSTA“ vienija grupę pažangių ir patyrusių specialistų, galinčių pasiūlyti kiekvienam mūsų klientui aukštos kokybės paslaugas.

Nepraleiskite progos įsigyti modernių, gražių ir tvirtų voljerų, puikiai tinkančių įvairios veislės šunims bei kitiems augintiniams. Mes sukursime tai, kas atitiks Jūsų lūkesčius!

Susisiekite ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus

UAB „VIDALSTA“ meistrai atsižvelgia į kiekvieno kliento lūkesčius ir kuria aukštos kokybės, optimalia kaina pasižyminčius gaminius, kuriuos nesunku prižiūrėti bei pritaikyti prie skirtingo stiliaus eksterjero.