Tvoros

Saugus, estetiškas, patogiai išplanuotas gyvenamojo namo ar kitos paskirties statinio sklypas kiekvienam būstui suteikia papildomo funkcionalumo ir žavesio. Norint tai pasiekti nebūtina iš esmės pakeisti esamo kiemo vaizdo, užtenka tik pasirinkti aukštos kokybės tvirtas eksterjero detales. Tvoros – vienos iš jų. Šie gaminiai ne tik padeda sukurti estetiškesnį vaizdą, bet ir suteikia kiekvienam namo gyventojui, svečiui reikalingo saugumo. Dėl šios priežasties tokios detalės turi būti pasirenkamos itin atsakingai bei kruopščiai.

Tvora yra pagrindė atskyra nuo aplinkinių, itin aktuali gyvenvietėse, kur gyvenamosios ar komercinės paskirties namai yra šalia vienas kito. Be apsauginės funkcijos tvoros taip pat atlieka estetinę funkciją, galutinai užbaigia kiemo eksterjerą ir papildo bendrą namo vaizdą.

Nors ekonominė aptvėrimo įrengimo išraiška išlieka gan reikšminga, tačiau žmonės vis labiau linkę vertinti kokybę. Rečiau pasirenkami standartai, tvorų tendencijos krypsta link individualumo. Renkantis metalinių tvorų modelį, pats klientas gali prisidėti prie jo kūrimo. Jis gali pateikti savo brėžinius arba pasirinkti iš gamintojų siūlomų ruo

08

Kodėl verta rinktis metalinius gaminius?

Ilgaamžiškumas

Metalas – viena iš pačių tvirčiausių ir ilgaamžiškiausių medžiagų. Metalinės detalės tarnauja ne vienerius metus bei puikiai atlieka savo funkcijas. Visgi, metalo gaminiams reikalingas antikorozinis padengimas, kuris užtikrintų ilgalaikį efektą, padėtų išlaikyti pirminę gaminio išvaizdą net apie 10 metų. Nesvarbu, kokioje aplinkoje yra ši medžiaga, ji savo puikia estetine būkle ištisus metus puošia kiekvieną kiemą.

Lengva priežiūra

Metalinės tvoros nereikalauja kruopščios bei sudėtingos priežiūros. Dar lengviau jomis rūpintis, jeigu jos yra padengtos specialiais dažais. Šiuo atveju jie atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir efektyviai apsaugo nuo nepageidaujamo aplinkos poveikio, susidarančių rūdžių ar kitų defektų. Dar vienas būdas kaip lengvai užtikrinti daug laiko nereikalaujančią tvorų priežiūrą – padengimas cinku, kuris padeda išvengti korozijos.

Estetiškumas

Šaltumas, minimalizmas, paprastumas – savybės, kuriomis pasižymi iš metalo pagaminti eksterjero elementai. Vis dėlto, norint pagyvinti tokių gaminių išvaizdą ar suteikti jiems šilumos pojūčio, tereikia pasirinkti tinkamus dažus. Iš tokių medžiagų pagaminta tvora gali būti įvairi: moderni, šiuolaikiška, klasikinė ar puošni.

Optimali kaina

Racionalus kainos ir kokybės santykis – dar viena savybė, dėl kurios verta rinkti metalinius gaminius. Nepaisant to, kad jie yra brangesni nei plastikiniai, tinkliniai, gyvatvoriniai elementai, tokių tvorų ilgaamžiškumas, tvirtumas bei kiti teigiami aspektai yra verti šiek tiek didesnių piniginių investicijų.

Universalumas

Tokių tvorų pritaikymas – praktiškai neribotas. Šio tipo gaminiai gali būti puikiai naudojamos tiek moderniame, tiek paprastame ar puošniame kieme. Tokius gaminius nesudėtinga apdirbti, o tai leidžia pasiekti kiekvieno poreikius atitinkančius dizaino sprendimus. Be to, jas nesunku padengti įvairiais dažais, todėl priklausomai nuo namo spalvos, galima pasiekti norimą estetinį vaizdą ar pakeisti net viso kiemo stilių.

Originalūs tvorų dizaino sprendimai

Metalinės tvoros gali būti nesunkiai pjaustomos, suvirinamos bei kitaip keičiamos. Todėl pasirinkus tokio tipo tvoras, galima efektyviai išgauti norimą estetinę išvaizdą. Nerūdijantis plienas bei aliuminis – puikios medžiagos, iš kurių profesionalus kalvis gali sukurti kiekvieno akis džiuginančius puošnius ornamentus. Tokie ornamentai suteikia sklypui elegancijos arba priešingai – žaismingumo.

Norint įsigyti kokybiškus, ilgaamžius, išskirtiniu dizainu pasižyminčius gaminius, verta kreiptis į savo srities profesionalus. Tik daug žinių turintys meistrai gali pasiūlyti kiekvieno poreikius atitinkančius sprendimus, kurie leistų išsiskirti iš nuobodaus bei pilko gyvenamųjų namų kvartalo, išreikšti savo stiliaus pojūtį ar kitas originalias idėjas. Harmonija tarp kiemo, statinio ir tvoros gali būti pasiekiama pasinaudojus profesionalų pagalba. Vienetinis metalo dirbinys kiekvieno namo sklype užtikrina, kad niekas kitas negali pasigirti tokiu pačiu gaminiu.

UAB „VIDALSTA“ meistrai atsižvelgia į kiekvieno kliento lūkesčius ir kuria aukštos kokybės, optimalia kaina pasižyminčius gaminius, kuriuos nesunku prižiūrėti bei pritaikyti prie skirtingo stiliaus eksterjero. Unikalios tvoros pasirinkimas – viena geriausių investicijų į savo namų saugumą, patikimumą bei estetiškumą.

Kaip išsirinkti tvorą?

Norint, kad pasirinkimas džiugintų ilgai ir nekeltų papildomų rūpesčių, verta atsižvelgti į keletą svarbiausių aspektų.

  1. Pirmasis
    Bendras sklypo, namo vaizdas. Svarbu įvertinti, koks stilius dominuoja namo eksterjere, jį supančiame kieme. Tinkamai parinkta tvora gali pagyvinti namo estetinį vaizdą, jį sėkmingai papildyti. Tiek vienu, tiek kitu atveju verta prisiminti, jog šiuos gaminius mato ne tik kiemo savininkai, bet ir jo lankytojai, kaimynai ar praeiviai. Todėl tai tarsi vizitinė būsto kortelė, kuri atskleidžia jo savininkų dizaino idėjas, estetinį skonį ar gyvenimo būdo ypatumus.
  2. Antras
    Svarbus aspektas – ilgaamžiškumas. Tik aukštos kokybės, iš patvarių medžiagų pagamintos tvoros gali išsaugoti savo pradinį vaizdą, funkciją ilgus metus. Ilgaamžiškos tvoros džiugina kiekvieno akį nepriklausomai nuo oro ar kitų sąlygų. Trečias kriterijus, į kurį verta atsižvelgti renkantis minėtus gaminius, – priežiūra. Skirtingos detalės reikalauja skirtingo laiko, priežiūros investicijų. Norint, kad pasirinkta tvora reikalautų kuo mažiau pastangų ją prižiūrint, verta atsižvelgti į jos dizainą, ornamentų išdėstymą.

Paprasto, minimalistinio dizaino tvoros reikalauja nedaug laiko investicijų jas prižiūrint. Tokius eksterjero elementus nesunku valyti. Dar vienas aspektas, susijęs su tvorų priežiūra, yra medžiaga, iš kurios jos pagamintos. Bene mažiausiai pastangų, norint užtikrinti puikų estetinį vaizdą, reikia skirti metalinėms tvoroms, o daugiausiai – mediniams gaminiams arba gyvatvorėms.

Renkantis tvoros bei vartų apdailos medžiagą, svarbu atkreipti dėmesį į medžiagos atsparumą aplinkos poveikiui ir ilgaamžiškumui, kad netektų kas keli metai perdažinėti, o priežiūra būtų nesudėtinga.

Mūsų atliktų darbų pavyzdžiai:

Susisiekite ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus

UAB „VIDALSTA“ meistrai atsižvelgia į kiekvieno kliento lūkesčius ir kuria aukštos kokybės, optimalia kaina pasižyminčius gaminius, kuriuos nesunku prižiūrėti bei pritaikyti prie skirtingo stiliaus eksterjero.