Turėklai

Laiptai be tinkamų turėklų – kaip namas be stogo. Kokybiškai ir tinkamoje vietoje įrengti turėklai gali suteikti naujos gyvybės net ir patiems seniausiems laiptams. Gražesnis estetinis vaizdas bei apsauga nuo nelaimingų atsitikimų – pagrindinės turėklų paskirtys. Juk nenorite lipti per ypač stačius laiptus ir neturėti už ko pasilaikyti.

Ieškote, kas galėtų sukurti unikalius turėklus? Mes – Jūsų paslaugoms. UAB „VIDALSTA“ teikia aukščiausios kokybės turėklų bei laiptų gaminimo paslaugas. Mūsų pagaminti turėklai bei laiptai tarnaus ne vieną dešimtmetį, nes jie – metaliniai ir ypač kokybiški. Suteikite savo namams išskirtinio dizaino pojūtį!

1311

Kur įsirengti metalinius turėklus?

Metaliniai turėklai pasižymi itin plačiomis pritaikymo galimybės. Todėl jie gali būti įrengti tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek visuomeniniuose pastatuose. Žinoma, prieš įsirengiant metalinius turėklus, svarbu atsižvelgti į visą pastato stilių. Tinkamai parinkti šio tipo gaminiai – atliks ne tik praktinę funkciją, bet bus dėmesį patraukianti, stilinga, unikali interjero arba eksterjero detalė.

Dėmesys – unikaliems sprendimams

UAB „VIDALSTA“ pagaminti metaliniai produktai – atitiks net pačių išrankiausių klientų poreikius. Turite unikalių idėjų, bet nežinote, kas galėtų jas įgyvendinti? Tuomet kreipkitės į mus! Mes pagaminsime metalinius turėklus pagal individualius pageidavimus. Profesionali komanda ir ilgametė patirtis užtikrins, kad šie gaminiai tarnautų ne vieną dešimtmetį.

Kokybiškiems turėklams – patvariausi metalai

Mes galime pagaminti turėklus iš nerūdijančio plieno arba aliuminio. Kodėl verta rinktis būtent iš šių metalų pagamintus turėklus? Todėl, kad tokia produkcija – itin patvari. Juk aliuminis bei nerūdijantis plienas – plačiai taikomas įvairiose pramonės srityse, netgi laivų gamyboje. Patvarūs metaliniai laivai patvirtina šių metalų ilgaamžiškumą bei tvirtumą.

Be to, aliuminis – nesunkiai apdorojamas įvairiomis mašinomis. Tai leidžia sukurti įvairiausius raštus, išskirtinį stilių, papuošimus turinčius turėklus. Tokie gaminiai – išskirtinio dizaino detalė, kuri patrauks visų svečių akis.

Galiausiai, tiek nerūdijantis plienas, tiek aliuminis – atsparūs korozijai. Atsparumas korozijai padeda išsaugoti iš šių metalų pagamintų gaminių prekinę išvaizdą. Taigi, universalumas ir minėtos teigiamos savybės lemia metalinių turėklų populiarumą.

Aukščiausios kokybės turėklai bei laiptai – nudžiugins kiekvieną namų gyventoją. Pasirūpinkite savo namų stilingumu bei saugumu jau šiandien! UAB „VIDALSTA“ komanda pasiruošusi įgyvendinti net pačius sudėtingiausius ir unikaliausius sprendimus.

Kodėl verta rinktis metalinius turėklus?

Todėl, nes metaliniai mūsų gaminiai pasižymi:

  1. Tvirtumu
    Metalas – itin tvirta medžiaga. Metalinės laiptų dalys atlaikys net pačius sunkiausius žingsnius ar didžiausią žmonių srauto judėjimą. Laikytis už tokių turėklų – bus ypač saugu bei patogu. Todėl tai – gana puikus ir praktiškas pasirinkimas. Ypač, jeigu Jūs vertinate saugumą.
  2. Ilgaamžiškumu
    Kokybiškai ir profesionaliai įrengti metaliniai turėklai tarnaus ne vieną dešimtmetį. Galima teigti, kad tai – puiki investicija į viso namo ilgaamžiškumo išsaugojimą. Žinoma, svarbu, kad metaliniai gaminiai būtų nuolat tinkamai prižiūrimi.
  3. Estetišku vaizdu
    Metalą galima pavadinti gana šalta medžiaga. Šis šaltumas gali būti pritaikytas įvairaus stiliaus interjeruose. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų namai pasižymi paprastumu, metaliniai gaminiai gali suteikti papildomos gyvybės. Tuo tarpu, jeigu gyvenate minimalistinio stiliaus pastate, iš metalo pagaminti produktai – sustiprins minimalizmo bei skandinaviško stiliaus pojūtį.

Susisiekite ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus

UAB „VIDALSTA“ meistrai atsižvelgia į kiekvieno kliento lūkesčius ir kuria aukštos kokybės, optimalia kaina pasižyminčius gaminius, kuriuos nesunku prižiūrėti bei pritaikyti prie skirtingo stiliaus eksterjero.