Grotos, metalinės durys

Norite apsaugoti skirtingos paskirties pastatus? Siūlome atkreipti dėmesį į aukštos kokybės ir tvirtas metalines grotas bei duris. Su tokiais gaminiais nesunkiai pasiekiamas optimalus saugumo lygis, todėl jie yra tinkami tiek individualiems gyvenamiesiems namams, tiek komercinės ar visuomeninės paskirties pastatams.

1

Grotos ir durys

Ieškote kokybiškų, originalių, ilgaamžiškų durų bei grotų? Išbandykite mūsų siūlomus gaminius, kuriuos galime sukurti atsižvelgdami į individualius poreikius ir pritaikyti įvairių rūšių pastatams.

Metalinių grotų ir durų privalumai

 1. Ilgaamžiškumas
  Metalas – kokybiška medžiaga, todėl iš jo pagamintos grotos bei durys tarnauja ne vienerius metus. Jeigu norite ilgą laiko tarpą džiaugtis patikimais gaminiais ir nesijaudinti dėl naujų eksterjero arba interjero detalių paieškos, pasinaudokite metalinių grotų ir durų privalumais.
 2. Tvirtumas
  Lyginant su kitomis apsaugos alternatyvomis, tokie gaminiai yra atsparesni neigiamui aplinkos poveikiui. Žinoma, metalų tvirtumas, kietumas bei kitos savybės priklauso nuo jų rūšies, kurią pasirinkti gali padėti savo srities specialistų komanda..
 3. Saugumas
  Dėl išskirtinio metalų tvirtumo, pasiekiama aukšto lygio apsauga ne tik nuo išorinio aplinkos poveikio, bet ir nuo pašalinių asmenų. Išlaužti tokias grotas ar duris nėra paprasta, todėl įsidėję jas galėsite jaustis ramiai bei užtikrintai.
 4. Estetiškumas
  Jeigu norite ne tik saugumo, ilgaamžiškumo, tvirtumo, bet ir estetiškos išvaizdos, metalas – tinkamas pasirinkimas. Tokią medžiagą galima nesunkiai nudažyti skirtingų spalvų dažais, o profesionalūs kalviai iš jos efektyviai išgauna originalias formas.

Susisiekite ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus

UAB „VIDALSTA“ meistrai atsižvelgia į kiekvieno kliento lūkesčius ir kuria aukštos kokybės, optimalia kaina pasižyminčius gaminius, kuriuos nesunku prižiūrėti bei pritaikyti prie skirtingo stiliaus eksterjero.