Baldai

Gaminame gražius, modernius, praktiškus baldus. Ieškote išskirtinio dizaino, puošnių ir praktiškų kėdžių ar stalų? Norėtumėte papuošti savo sodą ar namus nepaprastomis dekoracijomis? Mes galime paruošti įvairius metalo dirbinius ir puošnius, skirtingo dydžio baldus pagal Jūsų individualius užsakymus.

33

Subtilūs metalo gaminiai

UAB “VIDALSTA” specializuojasi skirtingų metalų apdirbimo ir įvairių metalinių konstrukcijų gamybos srityse. Gaminame baldus, vartus, balkonus, įvairias sodo ir namų dekoracijas. Mūsų darbai yra mėgstami dėl subtilaus, elegantiško dizaino bei patyrusių meistrų gebėjimų juos kuriant.

Baldų pasirinkimo įvairovė

Mūsų meistrai konstruoja šiuos baldus: metalines lovas, mažus ar didesnius stalus, kėdes, įvairias baldų dekoracijas, rūbų spintas ir dar daugiau. Daugelis gaminamų baldų tinka tiek sodui, tiek vidiniam namų interjerui papuošti. Esame atviri pačioms įvairiausioms kūrybinėms idėjoms, esant poreikiui, galime įgyvendinti originalius Jūsų dizaino sprendimus. Dirbame pagal individualius užsakymus ir galime pagaminti skirtingo dydžio baldus.

UAB „VIDALSTA“ meistrai sukonstruos gražius ir patvarius metalo dirbinius ir baldus bene kiekvieno skoniui! Esame mėgstami mūsų klientų, kadangi galime pasiūlyti kokybiškus metalo dirbinius už prieinamą kainą. Ieškote gražių ir praktiškų baldų? Kreipkitės į mus ir mes padėsime Jums įgyvendinti geriausius konstrukcijos bei dizaino sprendimus.

Susisiekite ir aptarsime visus jums rūpimus klausimus

UAB „VIDALSTA“ meistrai atsižvelgia į kiekvieno kliento lūkesčius ir kuria aukštos kokybės, optimalia kaina pasižyminčius gaminius, kuriuos nesunku prižiūrėti bei pritaikyti prie skirtingo stiliaus eksterjero.