Aliuminio virinimas

Aliuminis – plačiausiai Žemės plutoje paplitęs metalas. Ši medžiaga pasižymi itin universaliomis savybėmis, dėl kurių dažnai naudojama tiek pramonės, tiek statybų sektoriuose. To pavyzdys – plačiai naudojami aliuminiai vartai, tvoros, turėklai bei kitos namų interjero ar eksterjero detalės.

Norite, kad Jūsų turimu aliuminiu pasirūpintų savo srities žinovai? Tuomet kreipkitės į mus! UAB „VIDALSTA“ pasirūpins, kad aliuminis būtų suvirintas ypač kokybiškai ir atitiktų visus Jūsų keliamus reikalavimus.


Aliuminio savybės

Aliuminio suvirinimas yra atliekamas itin dažnai. Šio metalo populiarumas – puikiai suprantamas. Juk jis pasižymi šiomis savybėmis:

  • Lengvumu. Aliuminis – maždaug 3 kartus lengvesnis už plieną. Dėl šios priežasties jis ypač plačiai naudojamas įvairiose pramonės srityse, net gaminant foliją.
  • Elektros ir šilumos laidumu. Nors virinimas – sudėtingas darbas, šį metalą lengviau virinti nei kitas panašias medžiagas. Taip yra todėl, kad aliuminis pasižymi puikiu elektros bei šilumos laidumu.
  • Atsparumu korozijai. Šiais laikais daug kur išvysite iš aliuminio pagamintus vartus, tvoras, laiptų turėklus ar kitas namų detales. Viena iš šio metalo populiarumo priežasčių – aukštas atsparumo korozijai laipsnis.
  • Lengvu mašininiu apdorojimu. Šis metalas gali būti lengvai apdorojamas įvairiais mašininiais būdais, pavyzdžiui: suvirinimu, pjovimu, frezavimu, štampavimu bei kitais. Aliuminio suvirinimas – atliekamas savo srities ekspertų, todėl galėsite džiaugtis ilgaamžiu rezultatu.

Aliuminio virinimo būdai

Aliuminio virinimas – daug kruopštumo bei atidumo reikalaujantis darbas. Todėl jį verta patikėti tik savo srities žinovams. Yra išskiriami 3 pagrindiniai aliuminio suvirinimo būdai:

  • Virinimas pusautomačiu. Tai – vienas paprasčiausių būdų suvirinti aliuminį. Virinimas pusautomačiu dažnai yra pasirenkamas, kai reikia virinti įvairaus dydžio lakštus ar skardas. Tačiau smulkias bei preciziškumo reikalaujančias detales šiuo būdu suvirinti yra gana sunku.
  • Virinimas aliuminio elektrodais. Daug sudėtingesnis negu aliuminio virinimas pusautomačiu. Jeigu norite, kad iš aliuminio gaminamas produktas turėtų gražias siūles, šis būdas nėra labai tinkamas.
  • Virinimas TIG būdu. Toks būdas reikalauja specialios įrangos bei profesionalaus suvirintojo. Būtent šis suvirinimas dažnai pasirenkamas, kuomet norima suvirinti itin mažas, daug kruopštumo reikalaujančias detales.

Metalų apdorojimo paslaugos

UAB „VIDALSTA“ aliuminio suvirinimas bus atliktas itin kruopščiai bei kokybiškai. Be aliuminio suvirinimo, teikiame kitų metalų suvirinimo bei pjaustymo paslaugas, kurios atitiks kiekvieno kliento lūkesčius.

Savo paslaugas galime pasiūlyti tiek Lietuvos, tiek užsienio klientams. Kokybė, patikimumas bei ilgaamžiškumas – mūsų vizitinė kortelė.


Daugiau apie mūsų paslaugas: ČIA